piątek, 26 sierpnia 2016 | strona główna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

UWAGA RODZICE
Obowiązek szkolny dla siedmiolatków - co się zmienia w ustawie!

KOMUNIKAT DYREKTORA
Dodano: czwartek, 25 sierpnia 2016 - 14:54 Autor: Informatyk
Aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu informuje, że spotkania integracyjne uczniów, rodziców z wychowawcami odbędą się w sierpniu.

30.08.2016 r. (wtorek) godz. 17,00 *

kl. I a - sala 105 - wychowawca: Tuligłowska-Sak Edyta
kl. I b - sala 106 - wychowawca: Czaplicka Zofia
kl. I c - sala 31 - wychowawca: Horniatkiewicz Małgorzata

* czas trwania ok. 1,5 godziny

Jolanta Wasila
Dyrektor SP nr 4 w Kołobrzegu

KOMUNIKAT DYREKTORA
Dodano: czwartek, 25 sierpnia 2016 - 00:32 Autor: Informatyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu informuje, że

w szkole są do pobrania wnioski o przyznanie dofinansowania
zakupu podręczników szkolnych
w roku szkolnym 2016/2017.

termin składania wniosków: do 06 września 2016 r. (w szkole)

Jolanta Wasila
Dyrektor SP nr 4 w Kołobrzegu

Strona gotowa do druku

Złote medalistki w akrobatyce sportowej.
Dodano: piątek, 01 lipca 2016 - 01:05 Autor: Informatyk
Aktualności

Uczennice naszej szkoły Marta Gołofit (II b) i Amelia Lebiedź (II b) uczestniczyły w finale Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży w akrobatyce sportowej, która odbyła się w Szczecinku. Dziewczynki w swojej kategorii wiekowej (ćwiczenia w parach) zdobyły złote medale. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Strona gotowa do druku

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16 klas VI.
Dodano: sobota, 25 czerwca 2016 - 12:59 Autor: Informatyk
Aktualności

Podczas uroczystego apelu kończącego rok szkolny 2015/16 pożegnaliśmy klasy 6. Była to okazja do podsumowania i wyróżnienia klas oraz poszczególnych uczniów za wysokie osiągnięcia w nauce i zachowaniu. Po nagrody występowali prymusi, zaś ich rodzice otrzymywali listy gratulacyjne (wykaz nazwisk na stronie internetowej szkoły). Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymali: Natalia Brelik z kl. VI b za najwyższą średnią 6.0 oraz Borys Papucewicz z kl. VI a za najlepsze wyniki w sporcie.

Cały artykuł: 'Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/16 klas VI.' (2736 B więcej) Strona gotowa do druku

Pożegnanie w klasie 6 b.
Dodano: sobota, 25 czerwca 2016 - 12:43 Autor: Informatyk
Aktualności

23 czerwca 2016 r. klasa VI b spotkała się w "Ikar Plaza" na uroczystym spotkaniu z okazji pożegnania szkoły i zakończenia II etapu edukacji. Bardzo miło było spędzić czas w gronie koleżanek i kolegów oraz wychowawczyni p. Magdaleny Elert-Sowy. Cieszymy się, że zaproszenie na klasową uroczystość przyjęła także wychowawczyni z klas I-III p. Zofia Czaplicka.

Cały artykuł: 'Pożegnanie w klasie 6 b.' (1544 B więcej) Strona gotowa do druku

Apel podsumowujący - kl. I-III
Dodano: piątek, 24 czerwca 2016 - 22:09 Autor: Informatyk
Aktualności

W czwartek 23.06.2016 r. odbyły się apele podsumowujące osiągnięcia uczniów klas I-III. Na apelach wyczytano uczniów wyróżniających się w nauce i w zachowaniu. Zostały również wręczone nagrody i dyplomy dla zwycięzców konkursu matematycznego "Kangur" i konkursu plastycznego "W zdrowym ciele zdrowy duch". Na apelach - klasy I b i  III c, przypomniały wszystkim uczniom zasady bezpiecznego spędzania wakacji. Apele zakończyliśmy miłym akcentem wakacyjnym - klasa III d zaprezentowała wakacyjny taniec „Toca toca”.

Cały artykuł: 'Apel podsumowujący - kl. I-III' (4196 B więcej) Strona gotowa do druku

Apel podsumowujący - kl. IV-VI
Dodano: czwartek, 23 czerwca 2016 - 23:40 Autor: Informatyk
Aktualności

W czwartek 23 czerwca 2016 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel podsumowujący wyniki nauczania oraz zachowania uczniów klas IV-VI. Został on poprowadzony przez opiekuna Samorządu Uczniowskiego panią Mariolę Legan. Uczniowie wyróżniający się w nauce, którzy otrzymali średnią stopni ze wszystkich obowiązkowych zajęć edukacyjnych co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania, zostali zaproszeni na środek holu, gdzie pani wicedyrektor Maria Szabla pogratulowała uczniom bardzo wysokich wyników w nauce. Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali gromkie brawa od uczniów zgromadzonych na apelu.

Cały artykuł: 'Apel podsumowujący - kl. IV-VI' (2858 B więcej) Strona gotowa do druku

Dodano: poniedziałek, 20 czerwca 2016 - 21:06 Autor: Informatyk
Aktualności

Ogłaszamy akcję "Zbiórki nakrętek" w ramach Kołobrzeskiego Forum Ekologicznego.
Nakrętki będą zbierane dla podopiecznej OREW Kołobrzeg – Gabrysi Groc.
Finał akcji odbędzie się 14 września.
Dochód będzie przeznaczony na turnus rehabilitacyjny dla dziewczynki.
Nakrętki zbieramy przez całe wakacje i przynosimy we wrześniu do szkoły.

Zapraszamy do udziału w akcji.

Strona gotowa do druku

Bezpieczne Wakacje - spotkania z policjantami.
Dodano: niedziela, 19 czerwca 2016 - 22:59 Autor: Informatyk
Aktualności

16 czerwca odbyły się apele i spotkania uczniów naszej szkoły z funkcjonariuszami policji w ramach akcji Bezpieczne wakacje. Głównym celem tych spotkań było uzmysłowienie dzieciom wagi, jaką należy przywiązywać do bezpieczeństwa w czasie letnich wakacji. Funkcjonariusze w sposób dostępny przypomnieli uczniom zasady ruchu drogowego, utrwalili numery alarmowe, uświadomili o zagrożeniach wynikających z nieostrożnych zachowań nad wodą, w pobliżu jezdni, w kontaktach z nieznajomymi, podczas jazdy na rowerze.

Cały artykuł: 'Bezpieczne Wakacje - spotkania z policjantami.' (2040 B więcej) Strona gotowa do druku

Dodano: czwartek, 09 czerwca 2016 - 22:11 Autor: Informatyk

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu

ogłasza pisemny konkurs na dzierżawę