czwartek, 29 stycznia 2015 | strona g堯wna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego w Ko這brzegu

PREZENTACJA "GRUPA SΜWIAN"

Udany wyst瘼 naszych uczni闚 na Turnieju Mini Pi趾i Siatkowej w Szczecinie.
Dodano: 鈔oda, 21 stycznia 2015 - 20:45 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W pi徠ek (16.01.15 r.) uczniowie naszej szko造 wybrali si do Szczecina na II Wojew鏚zki Turniej Mini Pi趾i Siatkowej Ch這pc闚 klas IV i V-TYCH. Do rywalizacji w turnieju przyst徙i這 陰cznie 20 dru篡n ze Szczecina, Pyrzyc i Ko這brzegu. Turniej odbywa si w dw鏂h kategoriach: „Tr鎩ek”- kl.V i „Dw鎩ek” – kl. IV. W obu kategoriach zawodnicy trenuj帷y, na co dzie w AMPS (Akademii Mini Pi趾i Siatkowej) zaj瘭i III miejsce. Natomiast w generalnej klasyfikacji AMPS Ko這brzeg zdoby豉 I miejsce.

Ca造 artyku: 'Udany wyst瘼 naszych uczni闚 na Turnieju Mini Pi趾i Siatkowej w Szczecinie.' (1966 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Bezpieczne ferie.
Dodano: niedziela, 18 stycznia 2015 - 22:02 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

16 stycznia podczas apelu podsumowuj帷ego prac uczni闚 w pierwszym p馧roczu roku szkolnego 2014/15 uczniowie z klasy II c i III b przypomnieli swoim kolegom jak bezpiecznie sp璠za czas w okresie ferii zimowych. Wszyscy cieszymy si z nadchodz帷ego odpoczynku. Oczekuj帷 na prawdziw zim i bielutki 郾ieg, pami皻ajmy jednak o zasadach bezpiecznych zabaw zimowych, kt鏎e w spos鏏 humorystyczny przekazali nam koledzy i nauczyciele.

Ca造 artyku: 'Bezpieczne ferie.' (658 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

X Regionalny Przegl康 Jase貫k "Id kol璠nicy".
Dodano: pi徠ek, 16 stycznia 2015 - 21:20 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W czwartek, 14 stycznia uczniowie klas V a i VI a wzi瘭i udzia w X Regionalnym Przegl康zie Jase貫k "Id kol璠nicy". Swoim wyst瘼em uj瘭i jury wyj徠kow swobod zachowania na scenie oraz przekazem, 瞠 Boska Dziecina przysz豉 na 鈍iat by wyzwoli go od z豉. Zesp馧 zosta nagrodzony Wyr騜nieniem II Stopnia.

Ca造 artyku: 'X Regionalny Przegl康 Jase貫k "Id kol璠nicy".' (527 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Dzie Babci i Dziadka w kl. III a i III b.
Dodano: 鈔oda, 14 stycznia 2015 - 19:36 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Dnia 12 stycznia 2015r. klasy III a i III b przygotowa造 uroczysto嗆 z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uczniowie przedstawili „Jase趾a” przygotowane przez siostr Mariann. Uroczysto嗆 by豉 poprzedzona 酥iewem kol璠 i pastora貫k. Dziadkowie ze wzruszeniem jak r闚nie z u鄉iechem na twarzach ogl康ali wyst瘼y swoich wnuk闚. Na zako鎍zenie dzieci wr璚zy造 laurki dla swoich bab i dziadk闚.

Ca造 artyku: 'Dzie Babci i Dziadka w kl. III a i III b.' (1465 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Dodano: wtorek, 13 stycznia 2015 - 20:12 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

12 stycznia w naszej szkole odby造 si dwa warsztaty teatralne, kt鏎e poprowadzili aktorzy z Teatru Polskiego ze Szczecina. Pierwsze spotkanie dotyczy這 mimiki, gestu i ruchu scenicznego, jako innych 鈔odk闚 wyrazu w teatrze. Aktorzy w zabawny i aktywizuj帷y spos鏏 opowiedzieli uczniom, jak wa積 rol w teatrze odgrywaj ruch, gest i mimika. Uczniowie byli aktywizowani do r騜nych scenek sytuacyjnych i wcielaj帷 si w rol aktor闚, prezentowali kr鏒kie pantomimy.

Ca造 artyku: 'Warsztaty teatralne z aktorami z Teatru Polskiego ze Szczecina dla uczni闚 klas IV-VI.' (2946 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

35 LAT, 35 LAT....
Dodano: niedziela, 11 stycznia 2015 - 21:27 Autor: Informatyk
Tirlitonki

W sobot 13 grudnia 2014 r. punktualnie o 15.30 rozpocz窸a si uroczysto嗆 jubileuszu 35-lecia dzia豉lno軼i Mi璠zyszkolnego Zespo逝 Piosenki i Ta鎍a "TIRLITONKI". Hol Szko造 Podstawowej nr 4 zamieni si w wielk sal widowiskow - scen z pi瘯nymi dekoracjami i du膨 widowni. Zesp馧 zosta wysoce doceniony i zaszczycony obecno軼i wielu znamienitych go軼i, a w鈔鏚 nich przedstawicieli w豉dz r騜nego szczebla - od pos豉 na Sejm RP, po w豉dze - Powiatu i Miasta Ko這brzeg, przyjaci馧 i sympatyk闚 Zespo逝, Rodzic闚, Dyrektor闚 i Nauczycieli ko這brzeskich szk馧, a nade wszystko wielu by造ch cz這nk闚 Zespo逝.

Ca造 artyku: '35 LAT, 35 LAT....' (5131 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Og鏊nopolskie zawody w dwuboju nowoczesnym - fina.
Dodano: wtorek, 06 stycznia 2015 - 20:39 Autor: Informatyk
Archiwum

W Drzonkowie k/Zielonej G鏎y, zako鎍zy si Og鏊nopolski Fina "Penta Day" w dwuboju nowoczesnym (50m p造wania i 600m biegu) zawodnik闚 11-letnich i m這dszych. By這 to podsumowanie wszystkich start闚 odbywaj帷ych si w ca造m kraju w roku 2014. Spo鈔鏚 7 edycji, kt鏎e odby造 si w r騜nych miastach Polski, do klasyfikacji generalnej zaliczano 3 najlepsze starty zawodnika. Zawody odbywa造 si w 2 kategoriach wiekowych: rocznik 2003 oraz rocznik 2004 i m這dsi. Z du篡m powodzeniem w og鏊nopolskich zawodach zaprezentowa si Dorian Maciejewski, ucze kl. IV c.

Ca造 artyku: 'Og鏊nopolskie zawody w dwuboju nowoczesnym - fina.' (1191 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Og這szenie
Dodano: poniedzia貫k, 13 pa寮ziernika 2014 - 19:59 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

JE浩LI JESTE OSOB POKRZYWDZON PRZEST襾STWEM – PAMI邛AJ! MO浩SZ OTRZYMA BEZPxTN POMOC.

Mo瞠 to by przede wszystkim informacja prawna, pomoc psychologiczna, pokrywanie koszt闚 rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna. W ca貫j Polsce dzia豉j podmioty – przede wszystkim organizacje pozarz康owe, kt鏎e uzyska造 dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej na udzielanie bezp豉tnej pomocy osobom pokrzywdzonym przest瘼stwem.

Ca造 artyku: 'Og這szenie' (456 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Szko豉 Podstawowa nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Ko這brzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76