piątek, 06 maja 2016 | strona główna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

UWAGA RODZICE
Obowiązek szkolny dla siedmiolatków - co się zmienia w ustawie!

Podziwiamy efekty własnej pracy.
Dodano: czwartek, 05 maja 2016 - 22:56 Autor: Informatyk
Aktualności

Klasa 3 a sadziła w październiku 2015 r. cebule wiosennych kwiatów. Dziś 5.05.2016 r. wybraliśmy się na wycieczkę, aby zobaczyć efekty jesiennej pracy. I oto przy Pomniku Sanitariuszki zakwitły narcyzy i szafirki. Zobaczcie sami jak pięknie zdobią trawnik! Warto pracować!

Cały artykuł: 'Podziwiamy efekty własnej pracy.' (1168 B więcej) Strona gotowa do druku

Spotkanie z Mają Wasielewicz trenerem personalnym gwiazd.
Dodano: czwartek, 05 maja 2016 - 22:45 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniu 4 maja w ramach projektu “Trzymaj Formę” odbyło się na terenie naszej szkoły spotkanie uczniów klas V i VI z Mają Wasielewicz:
- mgr inż. Technologii Żywności i Żywienia Człowieka Specjalistą ds. żywienia człowieka
- instruktor dyscypliny sportu kulturystyka,
- trener personalny z wieloletnim stażem,
- Mistrzyni Świata w Fitness Gimnastycznym,

Cały artykuł: 'Spotkanie z Mają Wasielewicz trenerem personalnym gwiazd.' (1879 B więcej) Strona gotowa do druku

Wycieczka do Wylęgarni Drobiu - kl. 1d
Dodano: czwartek, 05 maja 2016 - 20:32 Autor: Informatyk
Aktualności

Wiosna to pora roku, w której przyroda budzi się do życia. Dzisiaj dzieci z klasy I d podziwiały małe pisklęta w Wylęgarni Drobiu. Dowiedzieliśmy się jak należy przechowywać jaja, żeby wykluły się z nich ptaszki. Zobaczyliśmy kurczęta, gąski, kaczuszki i perliczki.

Cały artykuł: 'Wycieczka do Wylęgarni Drobiu - kl. 1d' (1198 B więcej) Strona gotowa do druku

Miłosz Rogala laureatem konkursu historycznego.
Dodano: czwartek, 05 maja 2016 - 16:47 Autor: Informatyk

MIłosz Rogala uczeń klasy VI c,

został laureatem etapu wojewódzkiego

Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego

"Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1531-1683.

Od Obertyna do Wiednia".

Gratulujemy

Strona gotowa do druku

XVIII edycja Regionalnego Konkursu Mitologicznego
Dodano: sobota, 30 kwietnia 2016 - 23:00 Autor: Informatyk
Aktualności

28 kwietnia 2016 r. w naszej szkole odbyła się już XVIII edycja Regionalnego Konkursu Mitologicznego „W świecie starożytnych Greków i Rzymian”. Do zmagań z mitologią przystąpiło 6 szkół podstawowych z Kołobrzegu i okolic: SP  3, SP nr 4, SP nr 5, SP nr 6, SP nr 8 oraz Szkoła Podstawowa z Rymania. W imieniu dyrekcji szkoły p. Jolanty Wasili oraz organizatorów bardzo serdecznie powitano uczniów i opiekunów. Przygoda z mitologią rozpoczęła się od greckiego tańca przygotowanego przez Zespół Piosenki i Tańca „Tirlitonki” pod czujnym okiem choreografa pani Agaty Chimko. Następnie uczniowie klasy IV a zaprezentowali scenkę o „Dedalu i Ikarze”, wprowadzając uczestników w atmosferę konkursu.

Cały artykuł: 'XVIII edycja Regionalnego Konkursu Mitologicznego ' (4397 B więcej) Strona gotowa do druku

Teatralne podboje klasy III d .. czyli "Energetyczne Wulkanki" w akcji.
Dodano: sobota, 30 kwietnia 2016 - 22:28 Autor: Informatyk
Aktualności

W piątek 29.04. 2016r. odbył się w RCK w Kołobrzegu Powiatowy Przegląd Teatrów Amatorskich. Nasza klasa była jednym z dziewięciu prezentujących się zespołów teatralnych. Myślę też, że najmłodszym uczestnikiem tego konkursu. Wyłoniono trzech zwycięzców tego konkursu czyli trzech laureatów. Zakwalifikowano nas do kategorii klas I-VI… więc jak widzicie nie było łatwo… A jednak… jest mi ogromnie miło poinformować, że znaleźliśmy się w gronie LAUREATÓW tegoż konkursu…

Cały artykuł: 'Teatralne podboje klasy III d .. czyli "Energetyczne Wulkanki" w akcji.' (2164 B więcej) Strona gotowa do druku

Eliminacje szkolne do I Powiatowego Konkursu Informatycznego
Dodano: czwartek, 28 kwietnia 2016 - 23:48 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniu 26 kwietnia 2016 r. odbyły się eliminacje szkolne do I Powiatowego Konkursu Informatycznego pt. „Mój przyjaciel komputer”, dla uczniów klas trzecich. I miejsce i prawo do reprezentowania szkoły w konkursie powiatowym zdobyła Wioleta Wierzbicka z klasy 3d. II miejsce zajęli: Mikołaj Sudak – kl. 3a, Andrzej Gosek – kl. 3b, Amelia Knieć – kl. 3c oraz Kacper Ryplewski – kl. 3c. III miejsce zajęły: Dominika Derbin – kl. 3b i Wiktoria Milerska – kl. 3d.
Serdecznie gratulujemy!!!

Strona gotowa do druku

Taniec "Zorba" w wykonaniu Tirllitonek
Dodano: czwartek, 28 kwietnia 2016 - 22:19 Autor: Informatyk
Aktualności

Grecki taniec "Zorba" w wykonaniu najstarszej grupy "Tirlitonek" wprowadził uczestników w atmosferę mitologicznego konkursu zorganizowanego w SP 4 w Kołobrzegu.
Konkurs odbył się 28.04.2016 r.

Cały artykuł: 'Taniec "Zorba" w wykonaniu Tirllitonek' (1228 B więcej) Strona gotowa do druku

ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU ”ŻYJMY ZDROWO".
Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 - 19:09 Autor: Informatyk
Aktualności

20.04.2016r. klasy II brały udział w świetlicowym konkursie wiedzy o zdrowiu pt. "Żyjmy zdrowo". Celem konkursu było nabywanie przez dzieci przyzwyczajeń i nawyków zdrowego stylu życia. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: p. K. Kowalik, i p. J. Kruk. I miejsce zajęła kl. II c; II miejsce kl. II e II a; III miejsce II d; IV miejsce II f; V miejsce kl. II b.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulują organizatorzy - nauczyciele świetlicy.

Cały artykuł: 'ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU ”ŻYJMY ZDROWO".' (1634 B więcej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT!
Dodano: wtorek, 26 stycznia 2016 - 22:41 Autor: Informatyk

UWAGA RODZICE !!!

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W KOŁOBRZEGU

JUŻ TRWAJĄ ZAPISY DZIECI do KLASY I

na rok szkolny 2016/2017  zamieszkałych w rejonie tut. szkoły.

Z A P R A S Z A M   S Z E Ś C I O L A T K Ó W !!!

Cały artykuł: 'KOMUNIKAT!' (769 B więcej) Strona gotowa do druku

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Kołobrzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76