Sześciolatek w szkole

| `--> Akcje

|- Basen

Dzieci w INTERNECIE

W roku 2010 minęło pięćdziesiąt lat istnienia kołobrzeskiej "CZWÓRKI", która interesującą sylwetką architektoniczną i świetną renomą wpisała się na stałe w pejzaż miasta. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 powstała ze składek żołnierzy i pracowników cywilnych Pomorskiego Okręgu Wojskowego jako Pomnik Tysiąclecia. Ówczesny dowódca POW gen. dyw. Zygmunt Huszcza został przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Szkoły. Budowę rozpoczęto 15 maja 1959 roku. Po wmurowaniu aktu erekcyjnego prace przybrały zawrotne tempo i 14 miesięcy później w lipcu 1960 roku obiekt w stanie surowym był już gotowy ... czytaj całą historię szkoły

"Jedyna prawdziwa satysfakcja, jaka istnieje, to przez cały czas wzrastać wewnętrznie, stając się coraz bardziej sprawiedliwym, prawdziwym, hojnym, dobrym, uczynnym. A wszystko to możemy osiągnąć przez codzienne wykonywanie swej pracy najlepiej, jak potrafimy" ... James Freeman Clarke

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

uzyskała tytuł "ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA JAKOŚCI"

za sukcesy w tworzeniu szkoły nowoczesnej, przyjaznej i wspierającej, zapewniającej wysoką jakość kształcenia oraz ciągły rozwój uczniów i nauczycieli ... zobacz dyplom

Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
Dodano: wtorek, 26 sierpnia 2014 - 15:35 Autor: Informatyk
Aktualności

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015 01 WRZEŚNIA 2014 r. (poniedziałek)

• godz. 9:00 - kl. III, IV, V, VI

• godz. 10:00 - kl. I, II - ślubowanie klas I

Polska Man Triathlon.
Dodano: piątek, 22 sierpnia 2014 - 21:53 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniach 15.08.-17.08.14 w Wolsztynie (Wielkopolska) miała miejsce międzynarodowa impreza sportowa pod nazwą "Polska Man Triathlon". Na zawody w triathlonie i quadrathlonie zjechało wielu zawodników nie tylko z Polski, a organizatorem była austriacka firma ROXX Sport, Rywalizowano już od piątku, kiedy to swoich sił spróbowali najmłodsi. Zawody miały charakter prawdziwego triathlonu-start w jeziorze, strefy zmian,gdzie liczył się też czas "przejścia" z pływania na rower, z roweru do biegu.

Cały artykuł: 'Polska Man Triathlon.' (1074 B więcej) Strona gotowa do druku

Uwaga rodzice!
Dodano: wtorek, 19 sierpnia 2014 - 21:59 Autor: Informatyk
Aktualności

W SZKOLE SĄ DO POBRANIA WNIOSKI O PRZYZNANIE DOFINANSOWANIA ZAKUPU PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH w roku szkolnym 2014/2015. TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW: do 05 września 2014 r.

Jolanta Wasila

Strona gotowa do druku

Spotkania adaptacyjne dla kl. I e. i I f.
Dodano: wtorek, 12 sierpnia 2014 - 14:26 Autor: Informatyk
Aktualności

Spotkania adaptacyjne dla kl. I e. i I f. odbędą się na terenie szkoły w następujących terminach:

• 28.08.2014 r. (czwartek) godz.17:00 (kl. I e, I f zbiórka przed szkołą).
  • 29.08.2014 r. ( piątek) godz.17:00  (kl. I e, I f zbiórka przed szkołą).

Prosimy o przybycie rodziców wraz z dziećmi w strojach sportowych.

Zapraszamy!
Wychowawcy: N. Klimczak
A. Szczerba

Strona gotowa do druku

Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.
Dodano: sobota, 28 czerwca 2014 - 16:13 Autor: Informatyk
Aktualności

27 czerwca 2014r. na szkolnym boisku spotkało się liczne grono uczniów, rodziców, dziadków i nauczycieli, aby podsumować osiągnięcia za miniony rok szkolny. Na apelu wyczytano wszystkich uczniów wzorowych z klas I-V, natomiast Prymusi otrzymali nagrody książkowe i odebrali gratulacje z rąk obu Pań Dyrektor. Rada Rodziców wręczyła Prymusom Szkoły stypendia naukowe. Otrzymały je Kinga Kosakowska i Magdalena Konieczna.

Cały artykuł: 'Zakończenie roku szkolnego 2013/2014.' (4466 B więcej) Strona gotowa do druku

Piknik pożegnalny kl. VI d.
Dodano: wtorek, 24 czerwca 2014 - 23:40 Autor: Informatyk
Archiwum

24 czerwca 2014r.- tą datę zapamięta każdy z klasy VI d , bo to właśnie w tym dniu po raz ostatni odbył się piknik pożegnalny naszej klasy. Poczuliśmy już smak wakacji, bawiliśmy się wspaniale. Były podchody, gry terenowe, koszykówka, puszczanie mydlanych baniek oraz przepyszny poczęstunek. Bardzo dziękujemy Pani Basi Hordyjewskiej, że znalazła chwilkę czasu i odwiedziła nas. Sprawiła nam swoją obecnością ogromną radość. Kopydłówek to dla naszej klasy miejsce szczególne.

Cały artykuł: 'Piknik pożegnalny kl. VI d.' (3915 B więcej) Strona gotowa do druku

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Kołobrzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76