niedziela, 30 sierpnia 2015 | strona g堯wna

godz. 9:00 - kl. II, III, IV, V , VI

godz. 10:30 - kl. I - 郵ubowanie klas I

Strona gotowa do druku

WSP茛ZAWODNICTWO SZK茛 W RAMACH WOJEW笈ZKICH IGRZYSK MΜDZIE玆 SZKOLNEJ W ROKU SZKOLNYM 2014/2015.
Dodano: 鈔oda, 26 sierpnia 2015 - 20:49 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Wojew鏚zki Szkolny Zwi您ek Sportowy w Szczecinie poda wyniki rywalizacji szk馧 w ramach IMS w woj. Zachodniopomorskim. Szko豉 Podstawowa nr 4 w Ko這brzegu zaj窸a 7 miejsce na ponad 300 plac闚ek zdobywaj帷 164pkt. Na tak wysokie miejsce z這篡造 si sukcesy w mini koszyk闚ce, szachach, biegach prze豉jowych, indywidualnych, oraz w biegach sztafetowych. Ponadto uczniowie naszej szko造 brali udzia w zawodach z mini siatk闚ki, mini pi趾i no積ej, czw鏎boju i tr鎩boju lekkoatletycznym oraz tenisie sto這wym. Gratulujemy uczniom w zdobyciu tak wysokich lokat, oraz nauczycielom wychowania fizycznego.

OGΜSZENIE
Dodano: niedziela, 23 sierpnia 2015 - 20:41 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Dyrektor Szko造 Podstawowej nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego w Ko這brzegu zaprasza do sk豉dania ofert na dzier瘸w sklepiku szkolnego... (czytaj ca這嗆)

Po瞠gnanie klas VI.
Dodano: niedziela, 28 czerwca 2015 - 22:11 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

26 czerwca o godzinie 10.00 uczni闚 klas VI po raz ostatni przywita szkolny dzwonek. Potem rozpocz窸o si uroczyste zako鎍zenie roku szkolnego 2014/2015 i po瞠gnanie klas VI. Najpierw uczniowie klasy VI b przekazali opiek nad pocztem sztandarowym swoim m這dszym kole瘸nkom i kolegom. Nast瘼nie przemawia Prezydent Miasta p. Janusz Gromek, gratuluj帷 uczniom uko鎍zenia szko造 i 篡cz帷 wspania造ch i bezpiecznych wakacji. Ciep造mi i serdecznymi s這wami po瞠gna豉 uczni闚 r闚nie pani Dyrektor Jolanta Wasila, 篡cz帷 powodzenia i wytrwa這軼i w zdobywaniu wiedzy na dalszych etapach edukacji.

Ca造 artyku: 'Po瞠gnanie klas VI.' (4066 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Zako鎍zenie roku szkolnego 2014/15
Dodano: niedziela, 28 czerwca 2015 - 21:36 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

26 czerwca 2015 r. uroczy軼ie zako鎍zyli鄉y rok szkolny 2014/2015. Apel z okazji zako鎍zenia roku kl. I – V u鈍ietni swoj obecno軼i Zast瘼ca Prezydenta ds. Spo貫cznych pan Jacek Wo積iak, kt鏎y odczyta list Prezydenta Miasta Ko這brzeg Janusza Gromka. Prowadz帷a uroczysto嗆 pani Mariola Legan przywita豉 wszystkich zebranych: pani dyrektor Jolant Wasil oraz pani wicedyrektor Mari Szabl, nauczycieli, rodzic闚 a w szczeg鏊no軼i uczni闚 klas I- V.

Ca造 artyku: 'Zako鎍zenie roku szkolnego 2014/15' (1732 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Podsumowanie osi庵ni耩 uczni闚 klas IV-VI.
Dodano: niedziela, 28 czerwca 2015 - 21:00 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Podsumowanie osi庵ni耩 uczni闚 klas IV-VI odby這 si w dniu 25 czerwca 2015 r. Podczas apelu wyst徙ili prymusi i wzorowi uczniowie poszczeg鏊nych klas. Ponadto nauczyciele wr璚zyli nagrody uczniom, kt鏎zy zaj瘭i wysokie miejsca w r騜norodnych konkursach wiedzowych, artystycznych i sportowych na etapach Mi璠zynarodowych, Og鏊nopolskich, Regionalnych, Powiatowych, Mi璠zyszkolnych. Pani pedagog uhonorowa豉 dyplomami uczni闚 tolerancji i dialogu.

Ca造 artyku: 'Podsumowanie osi庵ni耩 uczni闚 klas IV-VI.' (3844 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT DYREKTORA.
Dodano: czwartek, 25 czerwca 2015 - 20:08 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Dyrektor Szko造 Podstawowej nr 4 w Ko這brzegu informuje, 瞠 spotkania integracyjne uczni闚, rodzic闚 z wychowawcami odb璠 si w sierpniu.

26.08.2015 r. (鈔oda) godz. 17:00 *

kl. I a - sala 104
kl. I b - sala 103
kl. I c - sala 106

Ca造 artyku: 'KOMUNIKAT DYREKTORA.' (529 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT!
Dodano: 鈔oda, 17 czerwca 2015 - 15:06 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

PESEL OBOWI╴KOWO NA LEGITYMACJI SZKOLNEJ!

W ZWI╴KU Z TYM UCZNIOWIE POWINNI
ZGxSZA SI DO SEKRETARIATU SZKOΧ
CELEM JEGO WPISANIA NA LEGITYMACJACH
JU WYDANYCH.

Strona gotowa do druku

RUSZAJ „SMOKI” W SP4 - KOSZYK紟KA.
Dodano: czwartek, 11 czerwca 2015 - 20:24 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Mi這 nam pa雟twa poinformowa, 瞠 Szko豉 Podstawowa nr 4 w Ko這brzegu zosta豉 zakwalifikowana do programu tworzenia Szkolnych M這dzie穎wych O鈔odk闚 Koszyk闚ki (SMOK) przez Polski Zwi您ek Koszyk闚ki (PZKOSZ). Wyb鏎 naszej szko造 nie by przypadkowy. Plac闚ka nasza, mo瞠 poszczyci si osi庵ni璚iami w mini pi販e koszykowej na arenie og鏊nopolskiej (najistotniejsze nasze sukcesy to II i III miejsce w Mistrzostwach Polski Szk馧 Podstawowych), oraz posiada wykwalifikowan kadr trenersk.

Ca造 artyku: 'RUSZAJ „SMOKI” W SP4 - KOSZYK紟KA.' (435 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Szko豉 Podstawowa nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Ko這brzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76