pi徠ek, 19 grudnia 2014 | strona g堯wna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego w Ko這brzegu

PREZENTACJA "GRUPA SΜWIAN"

Lekcja otwarta w klasie I c.
Dodano: czwartek, 18 grudnia 2014 - 21:56 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

17 grudnia 2014r. odby造 si zaj璚ia otwarte. Uczestniczyli w nich Rodzice uczni闚 klasy Ic, kt鏎zy najpierw bacznie obserwowali jak ich pociechy aktywnie pracuj na lekcjach, jak pi瘯nie wypowiadaj si i prowadz zeszyty. P騧niej bardzo byli pomocni przy wykonaniu bia這郾ie積ej choinki. Bardzo sympatycznie by這 widzie Rodzic闚, kt鏎zy krz徠ali si wok馧 stoliczk闚 i z wielkim zaanga穎waniem pomagali dzieciom w pracy, aby powsta豉 przepi瘯na dekoracja zimowa.

Ca造 artyku: 'Lekcja otwarta w klasie I c.' (2067 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Wycieczka kl. III c.
Dodano: czwartek, 18 grudnia 2014 - 21:36 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Tropiciele z klasy III d udali si w listopadzie do Skansenu Chleba, kt鏎y mie軼i si w Ustroniu Morskim. Zapoznali si z etapami powstawania chleba: od zbo瘸 do gotowego produktu. Uwa積ie ogl康ali wszystkie przedmioty, jakie by造 potrzebne kiedy do wytwarzania pieczywa. Nast瘼nie, jak przysta這 na prawdziwych „poszukiwaczy wiedzy”, zabrali si za wyrabianie ciasta. Okaza這 si, 瞠 Bartek S. ma talent do lepienia ba逕ank闚, a gospodarz klasy - Olek – zosta mistrzem w pleceniu warkocza z ….. ciasta.

Ca造 artyku: 'Wycieczka kl. III c.' (1224 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Uczniowie poznaj tradycje bo穎narodzeniowe kraj闚 Unii Europejskiej.
Dodano: 鈔oda, 17 grudnia 2014 - 21:59 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W oczekiwaniu na 安i皻a Bo瞠go Narodzenia klasy V a i V I a realizuj projekt edukacyjny "Europejskie Sto造 Wigilijne" dotycz帷y 鈍i徠ecznych zwyczaj闚 w pa雟twach Europy. W ramach tego projektu uczniowie kszta販ili umiej皻no嗆 planowania, poszukiwania informacji, selekcjonowania oraz opisu i prezentowania wybranych tradycji. Uczniowie klasy VI a, realizuj帷 projekty o 鈍i徠ecznych zwyczajach przygotowali r闚nie tradycyjne ciasta i pierniczki stanowi帷e podstaw 鈍i徠ecznych sto堯w w wybranych krajach Unii Europejskiej.

Ca造 artyku: 'Uczniowie poznaj tradycje bo穎narodzeniowe kraj闚 Unii Europejskiej.' (2844 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT DYREKTORA
Dodano: wtorek, 16 grudnia 2014 - 22:08 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

02 i 05 stycznia 2015 r. - dni wolne od zaj耩 dydaktycznych. W tych dniach odb璠 si zaj璚ia opieku鎍zo-wychowawcze dla klas I-VI.

• 02.01.2015 r. - 7:00 - 16:30

• 05.01.2015 r. - 7:00 - 16:30

Jolanta Wasila
Dyrektor SP nr 4 w Ko這brzegu

Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT DYREKTORA
Dodano: wtorek, 16 grudnia 2014 - 22:05 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Przerwa 鈍i徠eczna trwaj帷a od 22.12.2014 r. do 31.12. 2014 r. jest czasem wolnym od zaj耩 dydaktycznych. W tych dniach odb璠 si zaj璚ia opieku鎍zo- wychowawcze dla klas I-VI.

• 22.12 .2014 r. - 7:00 - 16:30

• 23.12.2014 r. - 7:00 - 16:30

• 24.12 .2014 r. - 7:00 - 13:00

• 29.12.2014 r. - 7:00 - 16:30

• 30.12 .2014 r. - 7:00 - 16:30

• 31.12.2014 r. - 7:00 - 13:00

Jolanta Wasila
Dyrektor SP nr 4 w Ko這brzegu

Strona gotowa do druku

Zaj璚ia otwarte w kl.II c - "Uwierz w 安i皻ego Miko豉ja".
Dodano: wtorek, 16 grudnia 2014 - 21:27 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W kl. II c 16 grudnia 2014 r. odby造 si zaj璚ia otwarte dla rodzic闚. W tym dniu uczniowie zapoznali si z jedn z najpopularniejszych i najbardziej lubianych postaci na 鈍iecie, czyli 安i皻ym Miko豉jem. Poznali histori tego wyj徠kowego, uwielbianego przez ma造ch i du篡ch 鈍i皻ego patrona. Dzieci uczy造 si pisa list, poznaj帷 t form wypowiedzi pisemnej. Z rado軼i przekaza造 Miko豉jowi swoje skryte marzenia dotycz帷e gwiazdkowych prezent闚. Wsp鏊nie z rodzicami w rodzinnej, radosnej atmosferze tworzy造 swojego, wyj徠kowego Miko豉ja.

Ca造 artyku: 'Zaj璚ia otwarte w kl.II c - "Uwierz w 安i皻ego Miko豉ja".' (1341 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Przez zabaw do nauki.
Dodano: wtorek, 16 grudnia 2014 - 21:13 Autor: Informatyk

Ca造 artyku: 'Przez zabaw do nauki.' (1649 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Lekcje o nurkowaniu.
Dodano: poniedzia貫k, 15 grudnia 2014 - 19:03 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W klasach trzecich w ostatnim tygodniu odby造 si lekcje o nurkowaniu, kt鏎e prowadzi przedstawiciel Centrum Nurkowego "Aqarium". Prowadz帷y zaj璚ia opowiedzia o przyjemno軼iach wynikaj帷ych z nurkowania, przedstawi miejsca gdzie mo積a nurkowa i jak nale篡 si zachowywa podczas wykonywania tych czynno軼i. Prowadz帷y informowa, i zaj璚ia dla dzieci prowadzone s na basenie w Podczelu.

Ca造 artyku: 'Lekcje o nurkowaniu.' (665 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

„Matematyczne spojrzenie na 鈍i皻a.”
Dodano: poniedzia貫k, 15 grudnia 2014 - 18:52 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W ramach realizowanej innowacji "Ka盥y ucze potrafi" w naszej szkole w dniach od 1 grudnia do 5 grudnia zosta zorganizowany szkolny konkurs matematyczny "MIKOxJ". Uczniowie rozwi您ywali zadania o tematyce 鈍i徠ecznej. Osoby nagrodzone to: I miejsce - Borys Waszkowski z klasy V C, II miejsce - Wiktoria Kwieci雟ka z klasy VI B, III miejsce - Julia Ryzi雟ka z klasy VI A. Wszyscy uczniowie, kt鏎zy wzi瘭i udzia w konkursie i rozwi您ali przynajmniej jedno zadanie poprawnie, otrzymali s這dki upominek w postaci Miko豉ja z czekolady.

Ca造 artyku: '„Matematyczne spojrzenie na 鈍i皻a.”' (944 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Og這szenie
Dodano: poniedzia貫k, 13 pa寮ziernika 2014 - 19:59 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

JE浩LI JESTE OSOB POKRZYWDZON PRZEST襾STWEM – PAMI邛AJ! MO浩SZ OTRZYMA BEZPxTN POMOC.

Mo瞠 to by przede wszystkim informacja prawna, pomoc psychologiczna, pokrywanie koszt闚 rehabilitacji, pomoc finansowa i materialna. W ca貫j Polsce dzia豉j podmioty – przede wszystkim organizacje pozarz康owe, kt鏎e uzyska造 dotacje z Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej na udzielanie bezp豉tnej pomocy osobom pokrzywdzonym przest瘼stwem.

Ca造 artyku: 'Og這szenie' (456 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Szko豉 Podstawowa nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Ko這brzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76