piątek, 29 kwietnia 2016 | strona główna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

UWAGA RODZICE
Obowiązek szkolny dla siedmiolatków - co się zmienia w ustawie!

Eliminacje szkolne do I Powiatowego Konkursu Informatycznego
Dodano: czwartek, 28 kwietnia 2016 - 23:48 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniu 26 kwietnia 2016 r. odbyły się eliminacje szkolne do I Powiatowego Konkursu Informatycznego pt. „Mój przyjaciel komputer”, dla uczniów klas trzecich. I miejsce i prawo do reprezentowania szkoły w konkursie powiatowym zdobyła Wioleta Wierzbicka z klasy 3d. II miejsce zajęli: Mikołaj Sudak – kl. 3a, Andrzej Gosek – kl. 3b, Amelia Knieć – kl. 3c oraz Kacper Ryplewski – kl. 3c. III miejsce zajęły: Dominika Derbin – kl. 3b i Wiktoria Milerska – kl. 3d.
Serdecznie gratulujemy!!!

Taniec "Zorba" w wykonaniu Tirllitonek
Dodano: czwartek, 28 kwietnia 2016 - 22:19 Autor: Informatyk
Aktualności

Grecki taniec "Zorba" w wykonaniu najstarszej grupy "Tirlitonek" wprowadził uczestników w atmosferę mitologicznego konkursu zorganizowanego w SP 4 w Kołobrzegu. Konkurs odbył się 28.04.2016 r.

Cały artykuł: 'Taniec "Zorba" w wykonaniu Tirllitonek' (1228 B więcej) Strona gotowa do druku

Sprzątanie Świata
Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 - 21:48 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniach 22-25.04.2016 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 4 w Kołobrzegu wzięli udział w akcji „Sprzątanie Świata”. Dzieci wraz z nauczycielkami z wielkim zaangażowaniem, wyposażeni w worki i rękawiczki oczyścili okolice parku nadmorskiego przy amfiteatrze. Uczniowie bardzo chętnie uczestniczą w akcjach propagujących ochronę środowiska, a wnioski i wiedzę z takiej lekcji przyrody przeprowadzonej w terenie wykorzystują przez całe życie.

Cały artykuł: 'Sprzątanie Świata' (443 B więcej) Strona gotowa do druku

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu
Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 - 21:31 Autor: Informatyk
Aktualności

Wiedza i nawyki zdobyte w młodości to podstawa właściwych zachowań podczas całego życia. Dlatego 26 kwietnia po raz dziewiąty w Szkole Podstawowej nr 4 odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu „W zdrowym ciele zdrowy duch” organizowany przez Szkołę Podstawową nr 4 oraz Pełnomocnika Prezydenta Miasta ds. uzależnień.

standard II

Cały artykuł: 'Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zdrowiu' (2050 B więcej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT DYREKTORA
Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 - 19:13 Autor: Informatyk
Aktualności

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 informuje, iż 02 maja 2016 r.

jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych.

W tym dniu odbędą się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze

w świetlicy szkolnej dla klas I-VI od 6,30 do 16,30.

Jolanta Wasila
Dyrektor SP nr 4 w Kołobrzegu

Strona gotowa do druku

ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU ”ŻYJMY ZDROWO".
Dodano: środa, 27 kwietnia 2016 - 19:09 Autor: Informatyk
Aktualności

20.04.2016r. klasy II brały udział w świetlicowym konkursie wiedzy o zdrowiu pt. "Żyjmy zdrowo". Celem konkursu było nabywanie przez dzieci przyzwyczajeń i nawyków zdrowego stylu życia. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: p. K. Kowalik, i p. J. Kruk. I miejsce zajęła kl. II c; II miejsce kl. II e II a; III miejsce II d; IV miejsce II f; V miejsce kl. II b.
Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulują organizatorzy - nauczyciele świetlicy.

Cały artykuł: 'ŚWIETLICOWY KONKURS WIEDZY O ZDROWIU ”ŻYJMY ZDROWO".' (1634 B więcej) Strona gotowa do druku

55-lecie Ogniska ZNP przy SP4 w Kołobrzegu.
Dodano: wtorek, 26 kwietnia 2016 - 22:48 Autor: Informatyk
Aktualności

22 kwietnia 2016 r. odbyło się uroczyste spotkanie dawnych i obecnych członków ZNP. Okazją do uroczystego spotkania stał się jubileusz 55 rocznicy istnienia Ogniska Związku Nauczycielstwa Polskiego w naszej szkole. Podczas części oficjalnej prezes ogniska Edyta Tuligłowska-Sak przytoczyła kilka faktów z historii ogniska.Wspomniane zostały osoby pań: Alicji Michałowskiej, Kazimiery Narkiewicz, Marii Kuny, Alicji Huttner, Haliny Czaneckiej, Grażyny Wytyczak, które to kolejno kierowały pracą ogniska.

Cały artykuł: '55-lecie Ogniska ZNP przy SP4 w Kołobrzegu.' (3770 B więcej) Strona gotowa do druku

"Sprzątanie świata" - 2c.
Dodano: wtorek, 26 kwietnia 2016 - 09:06 Autor: Informatyk
Aktualności

22 kwietnia obchodziliśmy Święto naszej planety-Ziemi. Z tej okazji uczniowie klasy IIc wybrali się na ,,Sprzątanie świata”. Wyposażeni w worki, rękawiczki ochronne z ochotą i werwą sprzątali tereny zielone znajdujące się w pobliżu szkoły. Dzieci pamiętały również o tym, aby śmieci posegregować. Były więc worki z papierem, plastikiem, metalem i szkłem. Akcja zakończona została sukcesem- nasz malutki skrawek planety posprzątany, a uczniowie zadowoleni z wykonanego zadania.

Cały artykuł: '"Sprzątanie świata" - 2c.' (2364 B więcej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT!
Dodano: wtorek, 26 stycznia 2016 - 22:41 Autor: Informatyk

UWAGA RODZICE !!!

W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 4 W KOŁOBRZEGU

JUŻ TRWAJĄ ZAPISY DZIECI do KLASY I

na rok szkolny 2016/2017  zamieszkałych w rejonie tut. szkoły.

Z A P R A S Z A M   S Z E Ś C I O L A T K Ó W !!!

Cały artykuł: 'KOMUNIKAT!' (769 B więcej) Strona gotowa do druku

DROGI RODZICU!
Dodano: niedziela, 13 grudnia 2015 - 17:13 Autor: Informatyk
Aktualności

Pamiętaj o bezpieczeństwie swoim i swojego dziecka,
w czasie odprowadzania i odbierania ze szkoły.
Parkuj pojazd w miejscu do tego wyznaczonym.
Pamiętaj, że przejście dla pieszych
 przeznaczone jest właśnie dla nich.
Nie łam zasad ruchu drogowego,
ponieważ jesteś wzorem dla swojego dziecka.
Zadbaj o jego bezpieczeństwo w drodze do i ze szkoły.

standard III

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Kołobrzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76