sobota, 18 kwietnia 2015 | strona g堯wna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego w Ko這brzegu

PREZENTACJA "GRUPA SΜWIAN"

Zbi鏎ka elektro鄉ieci ju wkr鏒ce!
Dodano: czwartek, 16 kwietnia 2015 - 22:34 Autor: Informatyk

Dnia 22 kwietnia 2015r. na boisku szkolnym odb璠zie si
 „Zbi鏎ka elektro鄉ieci”.
Zbierany b璠zie zu篡ty sprz皻 elektryczny,
elektroniczny, baterie, 鈍ietl闚ki, p造ty CD i DVD.
Zbi鏎ka odb璠zie si w godz.8.00 - 15.00.

Organizatorki: Beata Sadowska
Zofia Czaplicka

Strona gotowa do druku

Wyniki konkursu plastycznego "Las pe貫n tajemnic".
Dodano: 鈔oda, 15 kwietnia 2015 - 22:14 Autor: Informatyk

Laureaci Mi璠zyszkolnego Konkursu Plastycznego "Las pe貫n tajemnic".

Nagrodzonych  wraz z opiekunami zapraszamy na uroczyste wr璚zenie nagr鏚 22 kwietnia 2015r. o godzinie 10.50 w Szkole Podstawowej nr 4 (Hol).

Ca造 artyku: 'Wyniki konkursu plastycznego "Las pe貫n tajemnic".' (6789 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Klasa II a w pracowni architekta.
Dodano: wtorek, 14 kwietnia 2015 - 22:35 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Klasa II a podczas dzisiejszego (14.04.2015 r.) wyj軼ia odwiedzi豉 pracowni architektoniczn pana Jacka Sudaka - taty naszego kolegi Miko豉ja. Po lekcji na temat "Kto tworzy dom?" dzieci mog造 w praktyce przyjrze si kolejnym etapom pracy architekta. To by造 ciekawe zaj璚ia!

Ca造 artyku: 'Klasa II a w pracowni architekta.' (997 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Fina Wojew鏚zki IBP.
Dodano: wtorek, 14 kwietnia 2015 - 22:21 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W dniu 14.04.2015r. w Gryfinie odby si Fina Wojew鏚zki w Indywidualnych Biegach Prze豉jowych. Samo zakwalifikowanie si i udzia w tego typu zawodach jest ju sporym sukcesem. Reprezentanci naszej szko造 Dominik Szczerba zaj掖 15 miejsce, Borys Papucewicz 24 miejsce, a Wiktoria ζtak 22 miejsce na oko這 100 startuj帷ych uczni闚 z ca貫go wojew鏚ztwa. Opiekun Przemys豉w Wr鏏el.

D牞Y PAMI犴I.
Dodano: wtorek, 14 kwietnia 2015 - 22:17 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

10 kwietnia 2015 roku obchodzili鄉y 75 rocznic zbrodni katy雟kiej oraz 5 rocznic katastrofy smole雟kiej. Jak co roku uroczysto軼i rozpocz窸y si msz 鈍i皻 w ko這brzeskiej katedrze, a nast瘼nie spotkaniem przy ”D瑿ach Pami璚i” na Skwerze Pionier闚. Uczniowie naszej szko造 z klasy VI b i VI a oraz uczniowie Szko造 Podstawowej nr 3 obj瘭i honorow wart i zapalili znicze przy tabliczkach pami璚i pomordowanych oficer闚, 穎軟ierzy, policjant闚.

Ca造 artyku: 'D牞Y PAMI犴I.' (1584 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Zabawa w teatrzyk.
Dodano: wtorek, 14 kwietnia 2015 - 21:53 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Uczniowie klasy II b przygotowali przedstawienie kukie趾owe na podstawie wiersza Paw豉 Ber瘰ewicza "Kto zjad sa豉t". Dzieci podzieli造 si na trzy grupy, przydzieli造 role, wykona造 kukie趾i z wyprawek, w dzie prezentacji przygotowa造 scen. Mali aktorzy 鈍ietnie odegrali swoje role. Wszyscy ogl康ali prezentacje z ogromnym zaciekawieniem. Ka盥a grupa wykona豉 swoje zadanie na 100 %. Przedstawienie to jak si okaza這 by這 najlepsz form zrozumienia tre軼i wiersza i w豉軼iwej oceny zachowania g堯wnego bohatera.

Ca造 artyku: 'Zabawa w teatrzyk.' (1154 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Idywidualne Biegi Prze豉jowe.
Dodano: poniedzia貫k, 13 kwietnia 2015 - 22:26 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Dnia 08.04.15r w Ustroniu Morskim odby造 si Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnych Biegach Prze豉jowych w ramach IMS. W zawodach bardzo dobrze spisali si uczniowie naszej szko造: I miejsce w kategorii ch這pc闚 zaj掖 Borys Papucewicz Va, II miejsce zaj掖 Dominik Szczerba VI b. W kategorii dziewcz徠 II miejsce uzyska豉 Wiktoria ζtak VIb. Gratulujemy 鈍ietnych wynik闚, oraz awansu do Fina逝 Wojew鏚zkiego. Opiekun Przemys豉w Wr鏏el.

Strona gotowa do druku

Ko這brzeski Turnieju Mini Siatk闚ki Ch這pc闚 - Memoria im. Sebastiana Karpiniuka.
Dodano: poniedzia貫k, 13 kwietnia 2015 - 22:16 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W dniu 10.04.2015r na Hali Sportowej Milenium w Ko這brzegu odby si Ko這brzeski Turnieju Mini Siatk闚ki Ch這pc闚 - Memoria im. Sebastiana Karpiniuka. Do rywalizacji przyst徙i這 32 zespo造 z Ko這brzegu i Powiatu. Reprezentacja Szko造 Podstawowej Nr 4 og鏊nie zaj窸a I miejsce w rywalizacji szk馧 postawowych. Szko喚 reprezentowali nast瘼uj帷y zawodnicy: Kola鎍zyk Kacper Via, Pintera Maksymilian Via, Witcza雟ki Adrian Via, ㄆkawski ㄆkasz VId, Szczerba Dominik VIb, Martyniuk Micha VIb, Greczy雟ki Kacper VIb, W御owski Sebastian VIb, Ciechanowicz Adrian Va, Rogala Mi這sz Vc.

Ca造 artyku: 'Ko這brzeski Turnieju Mini Siatk闚ki Ch這pc闚 - Memoria im. Sebastiana Karpiniuka.' (4089 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Miejski Konkurs Recytatorski - sukces uczennic z klas IV-VI.
Dodano: poniedzia貫k, 13 kwietnia 2015 - 21:53 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

10 kwietnia 2 015r. w Regionalnym Centrum Kultury odby造 si eliminacje rejonowe do Turnieju Recytatorskiego „Ptaki, ptaszki i ptasz皻a polne”. Mi這 nam poinformowa, 瞠 obie uczennice reprezentuj帷e nasz szko喚 w kategorii "ptaszki" zdoby造 uznanie jury. Oliwia 安itlicka z kl. IV b zosta豉 laureatem, a Julia Pawlak z kl. VI d otrzyma豉 wyr騜nienie. Gratulujemy!

Ca造 artyku: 'Miejski Konkurs Recytatorski - sukces uczennic z klas IV-VI.' (569 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Miejski Konkurs Recytatorski "Ptaki,ptaszki i ptasz皻a polne".
Dodano: niedziela, 12 kwietnia 2015 - 10:01 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W pi徠ek 10 kwietnia 2015 r. w Regionalnym Centrum Kultury w Ko這brzegu odby si Mi璠zyszkolny Konkurs Recytatorski "Ptaki, ptaszki i ptasz皻a polne". Z klas I - III wzi瘭i w nim udzia Patryk Podpryga z klasy I b i Kinga Kaczmarek z klasy III a. Nasi recytatorzy wspaniale zaprezentowali swoje utwory i dlatego zostali dostrze瞠ni przez jury tego konkursu.

Ca造 artyku: 'Miejski Konkurs Recytatorski "Ptaki,ptaszki i ptasz皻a polne".' (1153 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Szko豉 Podstawowa nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Ko這brzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76