鈔oda, 27 maja 2015 | strona g堯wna

Dzieci w INTERNECIE

im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego w Ko這brzegu

PREZENTACJA "GRUPA SΜWIAN"

Bezpieczne zabawy na szkolnym boisku.
Dodano: wtorek, 26 maja 2015 - 22:33 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

8 maja rodzice z klasy III b wraz z wychowawc p. M. Krawiec wymalowali na szkolnym boisku plac zabaw. Uczniowie b璠 mogli atrakcyjniej, a przede wszystkim bezpieczniej sp璠za czas podczas przerw i zaj耩 ruchowych. B璠 mieli teraz okazj przypomnie sobie gry "w klasy", "liska", "w kapsle" oraz pobudzi wyobra幡i do tworzenia nowych, bezpiecznych zabaw na barwnym szkolnym boisku. Podczas malowania humory wszystkim dopisywa造. Kolorowe klasy, ko豉, labirynt i paj璚zyna wzbudzaj ciekawo嗆 i zach璚aj do zabaw.

Ca造 artyku: 'Bezpieczne zabawy na szkolnym boisku.' (1595 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Og鏊nopolski Konkurs Literacki „List do patrona mojej szko造”.
Dodano: wtorek, 26 maja 2015 - 22:21 Autor: Informatyk
Archiwum

Z dum informujemy, 瞠 uczennica klasy VI a Kinga Kosakowska zdoby豉 wyr騜nienie w Og鏊nopolskim Konkursie Literackim "List do patrona mojej szko造". Celem konkursu by這 zg喚biania wiedzy o patronie i tradycji w豉snej szko造 oraz kszta速owanie postaw patriotycznych. Na konkurs nades豉no 170 prac, spo鈔鏚 kt鏎ych jury doceni這 list Kingi Kosakowskiej, przyznaj帷 wyr騜nienie. Gratulujemy!

Strona gotowa do druku

Sukcesy naszych uczennic w Mi璠zynarodowym Konkursie Literackim.
Dodano: wtorek, 26 maja 2015 - 22:14 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Mi這 nam poinformowa, 瞠 wczoraj, tj. 25 maja 2015r. w S逝psku odby這 si podsumowanie i wr璚zenie nagr鏚 dla laureat闚 i wyr騜nionych uczni闚 w Mi璠zynarodowym Konkursie Tw鏎czo軼i Literackiej Dzieci i M這dzie篡 Gimnazjalnej im. Wandy Chotomskiej. By豉 to ju 31 edycja konkursu. Co roku nowe pokolenia uczni闚 naszej szko造 ch皻nie dziel si swoimi przemy郵eniami w postaci prac prozatorskich i poetyckich, bior帷 udzia w konkursie.

Ca造 artyku: 'Sukcesy naszych uczennic w Mi璠zynarodowym Konkursie Literackim.' (1495 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Znaj histori swojej ma貫j ojczyzny.
Dodano: wtorek, 26 maja 2015 - 21:59 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W ubieg造m tygodniu w Muzeum Or篹a Polskiego odby si ju po raz kolejny XV Powiatowy Konkurs Historyczny „Ko這brzeg- moja ma豉 ojczyzna”, kt鏎ego wsp馧organizatorem jest nasza szko豉. Uczniowie z klasy VI a w sk豉dzie; Kinga Kosakowska i Miron Dembski wywalczyli zaszczytne III miejsce, wykazuj帷 si wspania陰 wiedz o historii swojego miasta zwi您anej z 70. rocznic walk o Ko這brzeg. Dodatkowo w konkursie indywidualnym Miron Dembski wywalczy II miejsce. Gratulujemy olbrzymiej wiedzy o Ko這brzegu. Opiekunem uczni闚 by豉 p. Magdalena Grondys-Welc.

Ca造 artyku: 'Znaj histori swojej ma貫j ojczyzny.' (336 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

III a w Stra篡 Po瘸rnej.
Dodano: poniedzia貫k, 25 maja 2015 - 22:27 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

25 maja 2015r. klasa III a by豉 na wycieczce w Stra篡 Po瘸rnej. Uczniowie poznali zaw鏚 stra瘸ka, dowiedzieli si jak szko喚 trzeba sko鎍zy, by nim zosta. Ka盥y m鏬 poczu si jak stra瘸k i pu軼i wod z w篹a stra瘸ckiego. Uczniowie zobaczyli r闚nie miejsca, gdzie stra瘸cy przygotowuj si do pracy oraz odpoczywaj. Po wycieczce ch這pcy zadeklarowali ch耩 bycia stra瘸kiem. Wycieczka si podoba豉 a nast瘼na ju w czwartek.

Ca造 artyku: 'III a w Stra篡 Po瘸rnej.' (1129 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Wycieczka klas Vc i Vb.
Dodano: niedziela, 24 maja 2015 - 23:19 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

W dniach 18 i 19.05.2015 uczniowie klas Vc i Vb uczestniczyli w wycieczce do Tr鎩miasta. Pierwszego dnia dzieci mia造 okazj zobaczy fokarium na Helu i najcenniejsze zabytki Gda雟ka. Drugiego dnia wybrali鄉y si do zoo w Gda雟ku, a nast瘼nie zobaczyli鄉y Dar Pomorza i Dar M這dzie篡 w Gdyni . Reszt dnia sp璠zili鄉y w Centrum Nauki Eksperyment, w kt鏎ym uczniowie wykonywali do鈍iadczenia. Zadowoleni wr鏂ili鄉y do dom闚 i do szko造.

Ca造 artyku: 'Wycieczka klas Vc i Vb.' (1175 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Majowe Dni Proflaktyki.
Dodano: niedziela, 24 maja 2015 - 22:56 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Podczas Majowych Dni Profilaktyki klasa Vc zapozna豉 si z zagro瞠niami zwi您anymi z uzale積ieniami, uczniowie przynie郵i do szko造 prace plastyczne wykonane dowoln form, a tak瞠 wykona造 ulotki informacyjne przeznaczone dla Rodzic闚. Poni瞠j przedstawiamy efekty pracy ca貫j spo貫czno軼i klasowej.

Ca造 artyku: 'Majowe Dni Proflaktyki.' (1206 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Fina Wojew鏚zki IMS w Biegach Rozstawnych.
Dodano: pi徠ek, 22 maja 2015 - 22:41 Autor: Informatyk
Aktualno軼i

Dnia 19.05.15r. na Stadionie Lekkoatletycznym w Szczecinie odby si Fina Wojew鏚zki IMS w biegach rozstawnych 4x100 i „sztafeta szwedzka” dziewcz徠 i ch這pc闚. Liczna bo 17 osobowa reprezentacja naszej szko造 poprawi豉 dotychczasowe rekordy w swoich biegach. Jako pierwsze wystartowa造 dziewcz皻a /Wojakowska Helena, Kosakowska Kinga, Sobi這 Julia, ζtak Wiktoria/ w sztafecie szwedzkiej zajmuj帷 7 miejsce z czasem 2:49,83 ustanawiaj帷 rekord szko造.

Ca造 artyku: 'Fina Wojew鏚zki IMS w Biegach Rozstawnych.' (2233 B wi璚ej) Strona gotowa do druku

Uwaga Rodzice.
Dodano: poniedzia貫k, 11 maja 2015 - 22:53 Autor: Informatyk

Dnia 26 i 27 maja 2015r. (tj. we wtorek i w 鈔od) od godziny 16.00 do 17.00
 przygotowali鄉y dla Pa雟twa spotkanie
ze specjalistami Powiatowej Komendy Policji w Ko這brzegu.
 Temat spotkania: "Profilaktyka uzale積ie, cyberprzemoc”.
Bardzo Pa雟twa zach璚amy do wzi璚ia udzia逝 w spotkaniu.
Wsp鏊nie razem zadbajmy o bezpiecze雟two Naszych dzieci.

Strona gotowa do druku

Szko豉 Podstawowa nr 4 im. Bohater闚 I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Ko這brzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76