Sześciolatek w szkole

| `--> Akcje

|- Basen

Dzieci w INTERNECIE

W roku 2010 minęło pięćdziesiąt lat istnienia kołobrzeskiej "CZWÓRKI", która interesującą sylwetką architektoniczną i świetną renomą wpisała się na stałe w pejzaż miasta. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 powstała ze składek żołnierzy i pracowników cywilnych Pomorskiego Okręgu Wojskowego jako Pomnik Tysiąclecia. Ówczesny dowódca POW gen. dyw. Zygmunt Huszcza został przewodniczącym Społecznego Komitetu Budowy Szkoły. Budowę rozpoczęto 15 maja 1959 roku. Po wmurowaniu aktu erekcyjnego prace przybrały zawrotne tempo i 14 miesięcy później w lipcu 1960 roku obiekt w stanie surowym był już gotowy ... czytaj całą historię szkoły

"Jedyna prawdziwa satysfakcja, jaka istnieje, to przez cały czas wzrastać wewnętrznie, stając się coraz bardziej sprawiedliwym, prawdziwym, hojnym, dobrym, uczynnym. A wszystko to możemy osiągnąć przez codzienne wykonywanie swej pracy najlepiej, jak potrafimy" ... James Freeman Clarke

im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego w Kołobrzegu

uzyskała tytuł "ZACHODNIOPOMORSKA SZKOŁA JAKOŚCI"

za sukcesy w tworzeniu szkoły nowoczesnej, przyjaznej i wspierającej, zapewniającej wysoką jakość kształcenia oraz ciągły rozwój uczniów i nauczycieli ... zobacz dyplom

Morska tematyka w klasie II A.
Dodano: czwartek, 11 września 2014 - 22:45 Autor: Informatyk
Aktualności

Cykl lekcji o morzu w klasie II a potwierdził, że morze to miejsce wypoczynku oraz pracy. Po wakacyjnych wspomnieniach, które większość dzieci spędziła mad różnymi morzami, prezentacji pięknych zbiorów muszelek i muszli oraz poznaniu świata morskiej przyrody i wykonaniu pięknego akwarium - przyszedł czas na poznanie zawodów związanych z morzem. Naszym gościem był kapitan Piotr Sieruga - tata naszego kolegi Kuby.

Cały artykuł: 'Morska tematyka w klasie II A.' (2577 B więcej) Strona gotowa do druku

Nasz absolwent Piotr Wójtowicz został uczniem renomowanego gimnazjum.
Dodano: poniedziałek, 08 września 2014 - 21:58 Autor: Informatyk
Absolwenci

Jesteśmy dumni, że nasz absolwent Piotr Wójtowicz - finalista Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i oręża polskiego w latach 1939-45” oraz uczeń, który uzyskał najwyższą liczbę punktów ze sprawdzianu - obecnie uczęszcza do Gimnazjum nr 33 im. Stefana Batorego w Warszawie. Piotrowi życzymy wielu sukcesów!

Strona gotowa do druku

Uczeń kl. Va Sp 4 na okładce książki.
Dodano: czwartek, 04 września 2014 - 21:29 Autor: Informatyk
Aktualności

Nasz uczeń Adrian Ciechanowicz (klasa V A) znalazł się na okładce i w treści graficznej książki: "Elementarz Aikido. Metodyka Nauczania Dzieci". Autorem książki jest tata Adriana - Bartosz Ciechanowicz trener aikido w Kołobrzegu. W treści graficznej pojawiają się również inni uczniowie i absolwenci SP4: m.in Antek Żurowicz, Adrian Stryczewski, Eryk Szustek, Maciej Jakubowski, Adrian Kaźmierczak, Piotr Wójtowicz, Michał i Bartosz Fornal.

Cały artykuł: 'Uczeń kl. Va Sp 4 na okładce książki.' (241 B więcej) Strona gotowa do druku

KOMUNIKAT DYREKTORA.
Dodano: środa, 03 września 2014 - 21:21 Autor: Informatyk
Aktualności

Wprowadzam dodatkowe dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. W tych dniach zamiast lekcji odbędą się:

- 13.10.2014 r. (poniedziałek) - zajęcia świetlicowe,
- 10.11.2014 r. (poniedziałek) - zajęcia świetlicowe,
- 02.01.2015 r. (piątek) - zajęcia świetlicowe,
- 05.01.2015 r. (poniedziałek) - zajęcia świetlicowe,
- 01.04.2015 r. (środa) - sprawdzian klas VI,
- 05.06.2015 r. (piątek) - zajęcia świetlicowe.

W wyżej wymienionych dniach wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych szkoła zapewnia uczniom zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Jolanta Wasila

Strona gotowa do druku

PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE KLASY IC.
Dodano: wtorek, 02 września 2014 - 21:23 Autor: Informatyk
Aktualności

Dzisiaj był bardzo ważny dzień. Po raz pierwszy uczniowie uczestniczyli w zajęciach lekcyjnych. Poznawali pracowników szkoły i szkolne pomieszczenia. Ważnym momentem była wizyta w bibliotece. Dzieci otrzymały swój pierwszy Elementarz.

Cały artykuł: 'PIERWSZY DZIEŃ W SZKOLE KLASY IC.' (1752 B więcej) Strona gotowa do druku

Uczniowie SP 4 rozpoczynają nowy rok szkolny 2014/2015.
Dodano: wtorek, 02 września 2014 - 16:16 Autor: Informatyk
Aktualności

01.09.2014r. o godz.09.00 na holu szkoły spotkali się uczniowie klas III-VI, nauczyciele, rodzice, dziadkowie, aby uroczyście powitać nowy rok szkolny. Uczniowie odświętnie ubrani, pełni wrażeń po wakacyjnych wyjazdach z radością przywitali swoich nauczycieli, kolegów i koleżanki. Życzenia uczniom złożyli: Radny Rady Miasta - pan Artur Mikołajek oraz Dyrektor Szkoły - pani Jolanta Wasila. Natomiast o godz.10.00 miało miejsce rozpoczęcie roku dla klas I-II.

Cały artykuł: 'Uczniowie SP 4 rozpoczynają nowy rok szkolny 2014/2015.' (3371 B więcej) Strona gotowa do druku

Polska Man Triathlon.
Dodano: piątek, 22 sierpnia 2014 - 21:53 Autor: Informatyk
Aktualności

W dniach 15.08.-17.08.14 w Wolsztynie (Wielkopolska) miała miejsce międzynarodowa impreza sportowa pod nazwą "Polska Man Triathlon". Na zawody w triathlonie i quadrathlonie zjechało wielu zawodników nie tylko z Polski, a organizatorem była austriacka firma ROXX Sport, Rywalizowano już od piątku, kiedy to swoich sił spróbowali najmłodsi. Zawody miały charakter prawdziwego triathlonu-start w jeziorze, strefy zmian,gdzie liczył się też czas "przejścia" z pływania na rower, z roweru do biegu.

Cały artykuł: 'Polska Man Triathlon.' (1074 B więcej) Strona gotowa do druku

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Bohaterów I Armii Wojska Polskiego
ul. Kupiecka 1 | 78-100 Kołobrzeg
telefon: +48 94 35 448 76 | fax: +48 94 35 448 76