Dzieci z klasy II B obecnie uczą się zdalnie. Zarówno podczas nauki w szkole jak i zdalnej pamiętają o zasadach zdrowego odżywiania.

Uczniowie klasy II B utrwalali wiadomości o udzieleniu I pomocy.

Klasa II B poznała na zajęciach zalety morsowania. Dzieci dowiedziały się w jaki sposób można podnieść swoją odporność zażywając zimnych kąpieli.

Dzieci z klasy II B wiedzą jak dbać o swoje zdrowie.

Szanowni Państwo przedstawiamy listę osób nagrodzonych i wyróżnionych  w konkursie plastycznym „Radośnie i zdrowo spędzam wolny czas".

Wszyscy lubimy dobrze się czuć, radośnie bawić, biegać i cieszyć się. Dzieci z klas II i III wiedzą, że nasze samopoczucie zależy w dużym stopniu od dobrego stanu zdrowia.

Uczniowie kl.II B przez cały semestr tego roku szkolnego dbają o zdrowie, propagują zdrowy styl życia. Zgłębiają tajniki prawidłowego odżywiania zarówno na zajęciach w szkole jaki i na lekcjach zdalnych.

Miłego dnia wszystkim życzą uczniowie kl. IB Obecnie dzieci bezpiecznie pogłębiają swoją wiedzę w domu.

Klasa I B przez cały czas nauki szkolnej uczy się komponowania zdrowych posiłków. W ramach projektu edukacyjnego "Promowanie zdrowego stylu życia" dzieci poznają zasady zbilansowanych, poprawnie dobranych posiłków.

Klasy Ib i IIc przygotowały dla  uczniów naszej szkoły apel, w którym w przystępny dla młodego odbiorcy przedstawiły konieczność właściwego odżywiania i dbania o własne zdrowie.