Tegoroczny Finał Wojewódzki w indywidualnej lekkiej atletyce w ramach IMS został rozegrany na miejskim stadionie w Szczecinku. Nasi uczniowie spisali się wyśmienicie zdobywając dwa złote medale, jeden srebrny i zajęli kilka czołowych miejsc. Bezkonkurencyjna była Lena Turka z klasy VIIIA w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem. W tej ostatniej konkurencji ustanowiła swój rekord życiowy wynikiem 44.06m. Srebrny medal wywalczyła żeńska sztafeta 4x100m w składzie: Nadia Matwiejczuk klasa VIIA, Lena Skowrońska klasa VIIB, Florentyna Ściebura klasa VIIA i Malwina Mottram klasa VIIIA. Z bardzo dobrej strony pokazał się Tymofi Kudlik z kl. VIIIC, który zajął czwarte miejsce w biegu na 100m uzyskując swój najlepszy czas w sezonie 12,50 s. Czwarte miejsca zajęły w biegu na 300m Malwina Mottram i Barbara Erbacher w rzucie dyskiem, którym niewiele zabrakło do brązowego medalu. Miłą niespodziankę sprawił nasz koszykarz Julian Gajkowski, który w biegu na 1000m popisał się wielką walecznością i ambicją, co zaowocowało nową życiówką 3.06.00. W zawodach miała bronić brązowego medalu w skoku w dal Julia Stola z klasy VIIC, ale z powodu odnowienia kontuzji na rozgrzewce nie przystąpiła do rywalizacji. Były to ostatnie zawody z kalendarza współzawodnictwa szkół IMS w tym roku szkolnym. Można śmiało stwierdzić, że uczniowie naszej szkoły mocnym akcentem zakończyli ten sportowy rok.
nauczyciel: Przemysław Wróbel, Bartosz Gajkowski




















